| Aanvullende kenmerken | Ingebouwde veiligheidsbeschermer |
|---|---|
| Bruto gewicht | 12 kg |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| OE NIET | 7L0959455G |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
|---|---|
| Auto maken | Audi-Volkswagen-Old Touareg |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| Bruto gewicht | 12 kg |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
|---|---|
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Aanvullende kenmerken | Ingebouwde veiligheidsbeschermer |
| OE NIET | 17113442089 |
| Auto maken | BMW X3 E83 |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
|---|---|
| Auto maken | BMW X3 E83 |
| Spanning [V | 1 |
| Vlamtype | Hoofdkoelventilator van de radiator |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
|---|---|
| Draad | Lange draad |
| OE NIET | 7E0121205B |
| verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Kenmerken | 600 W |
| Bruto gewicht | 6 kg |
|---|---|
| Draad | Lange draad |
| Type | Radiatorkoelventilator |
| Kenmerken | 600 W |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Bruto gewicht | 6 kg |
|---|---|
| verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Type | Radiatorhulpkoelventilator |
| Auto model | Jeep Wrangler JK 2007 |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
|---|---|
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Kenmerken | 600 W |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| Bruto gewicht | 6 kg |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
|---|---|
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| Type | Radiatorhulpkoelventilator |
| Draad | Lange draad |
| Auto model | JAGUAR |
|---|---|
| OE NIET | T2H20465 |
| Type | Radiatorhulpkoelventilator |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Bruto gewicht | 6 kg |