| Pakket | Neturale verpakking of als vereiste |
|---|---|
| OEM-producten | 2513200425 |
| Auto model | Mercedes-Benz W251 / R350 R500 |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| gewicht | 5 kg |
| MOQ | één stuk |
|---|---|
| OEM-producten | 4M0616001 4M4616001 80A616001 |
| gewicht | 6 kg |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| Naam van het product | De Lente van de luchtopschorting |
| tested | Professional Tested Before Sending Out |
|---|---|
| Itern Name | Air Suspension Spring / Air Bellows |
| Position | Rear Left Or Right |
| OEM No. | 9Y0616001 9Y0616002 |
| Shipping | DHL, UPS, FEDEX, EMS, Etc. |
| Positie | Achterlinkerzijde en Recht |
|---|---|
| Vervoer | DHL, UPS, FEDEX, EMS, enz. |
| Inrichting | Discovery 3/4 LR3 LR4 |
| Itern naam | Luchtophanging Veer / Luchtbellows |
| Materiaal | Staal+rubber+aluminium |
| Materiaal | Staal+rubber+aluminium |
|---|---|
| OEM-nummer. | LR016411 RKB500250 |
| Vervoer | DHL, UPS, FEDEX, EMS, enz. |
| Itern naam | Luchtophanging Veer / Luchtbellows |
| Gewicht | 6 kg |
| Getest | Professionals worden getest voordat ze worden uitgezonden |
|---|---|
| OEM-nummer. | LR016411 RKB500250 |
| Positie | Achterlinkerzijde en Recht |
| Vervoer | DHL, UPS, FEDEX, EMS, enz. |
| Materiaal | Staal+rubber+aluminium |
| Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Model | Luchtophangveer |
| Referentienummer | LR016411 RKB500250 |
| Installatie | Eenvoudig |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Referentienummer | 1643201025 |
|---|---|
| Betaling | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay enz. |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Model | Luchtophangveer |
| Oorsprong | Guangzhou, China |
| Functie | Gewicht van het voertuig voor steun en kussen |
|---|---|
| Verpakking | Neutrale verpakking/Onze eigen merkverpakking |
| Auto model | waaier Rover Sport L494 |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Model | Luchtophangveer |
| Typ van montage | Directe vervanging |
|---|---|
| Geschikte positie | Achterste |
| Modellen | Toyota Land Cruiser Prado J150 |
| Inhoud van het pakket | 1x luchtophangveer |
| Itern naam | Luchtophanging Veer / Luchtbellows |