| Productnaam | De lente van de luchtopschorting |
|---|---|
| Toepassing | De Sprinter van Mercedes Benz W906 |
| Positie | Achtergedeelte |
| Materiaal | Rubber+Steel+Aluminum |
| MOQ | 1 PC |
| Oorsprong | Guangzhou, China |
|---|---|
| Het Type van luchtlente | voor Pneumatische Opschortingsvoertuigen |
| Referentienummer | 2223200313 XLB 2223200413 |
| Auto model | Mercedes-Benz W222 V222 X222 C217 W217 S-klasse |
| Betaling | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay enz. |
| Autojaar | 2013-2020 |
|---|---|
| Posten | De achterluchtlente |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Aflevering | 1-3 dagen |
| richtlijn | Links en rechts |
| Garantie | 18 maanden |
|---|---|
| Functie | Gewicht van het voertuig voor steun en kussen |
| Typ van luchtveer | voor Pneumatische Opschortingsvoertuigen |
| De beste prijs | Gebruik de beste materialenproductie, de meest redelijke kosteninvoer. |
| Verpakkingsmaat | 49 x 19 x 19 cm |
| De beste prijs | Gebruik de beste materialenproductie, de meest redelijke kosteninvoer. |
|---|---|
| Garantie | 18 maanden |
| Verzending | DHL FEDEX UPS EMS TNT Etc. Op verzoek van de klant |
| Verenigbaarheid | Algemeen |
| Installatie | makkelijk. |
| Diensten | OEM/vervanging |
|---|---|
| Installatie | makkelijk. |
| Pakket | Neutraal pakket en Ons bandpakket |
| Verenigbaarheid | Algemeen |
| Verpakkingsmaat | 49 x 19 x 19 cm |
| Naam | Nieuwe luchtbron |
|---|---|
| Jaar | 2017- |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Merken | TMAIRSUS |
| OEM-producten | 37106866713 |
| Naam | Front Air Spring |
|---|---|
| Pakket | Neutrale verpakking of als vereiste |
| Toepassing | A6 C8 4K A6 Avant |
| Brandnaam | TMAIRSUS |
| Vermogen | Nieuw |
| Productnaam | Luchtveer |
|---|---|
| Auto model | Porsche Panamera |
| OEM-nummer. | 97033353334 97033353312 |
| Positie | Achterlinkerzijde en Recht |
| Kwaliteit | 100% professioneel getest |
| Het Type van luchtlente | voor Pneumatische Opschortingsvoertuigen |
|---|---|
| Auto model | waaier Rover Sport L494 |
| Positie | Achter Links of rechts |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Functie | Gewicht van het voertuig voor steun en kussen |