| Montagetype | Directe vervanging |
|---|---|
| MOQ | 1 stuk |
| gewicht | 4,5 kg |
| Verenigbaarheid | universeel |
| Oppervlakteafwerking | Ja |
| Montagetype | Directe vervanging |
|---|---|
| Betaling | Alipay, Wechat betalen, T/T, PayPal, enz. |
| gewicht | 4,5 kg |
| Verenigbaarheid | universeel |
| Oppervlakteafwerking | Ja |
| Naam van het product | De Lente van de luchtopschorting |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| Fabrikant Part Number | 1663201313 |
| Montage-type | Directe installatie |
| Breedte | 15cm |
| Auto model | Mercedes-Benz W222 V222 X222 C217 W217 S-klasse |
|---|---|
| Oorsprong | Guangzhou, China |
| Producten | Luchtophangveer |
| Functie | Gewicht van het voertuig voor steun en kussen |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Verenigbaarheid | OEM Type |
|---|---|
| Naam van het product | De Lente van de luchtopschorting |
| Gewicht | 6 kg |
| Fabrikant Part Number | 1663201313 |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 15cm |
|---|---|
| Afmaken. | met een laag bedekt poeder |
| Montage-type | Directe installatie |
| Garantie | 1 jaar |
| Fabrikant Part Number | 1663201313 |
| Verenigbaarheid | OEM Type |
|---|---|
| Naam van het product | De Lente van de luchtopschorting |
| Gewicht | 6 kg |
| Fabrikant Part Number | 1663201313 |
| Materiaal | Staal |
| Productnaam | De Lente van de luchtopschorting |
|---|---|
| OEM-nummer. | 97034305115XLB 97034305108XLB 97034305109XLB |
| Materiaal | Staal+rubber+aluminium |
| Auto model | Porsche Panamera 970 zonder sensor |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| Iterm | Luchtophanging Veer / Luchtbellows |
|---|---|
| Deelnummer | 1643201025 |
| Positie | Achterste |
| Pakket | Neutraal pakket en Ons bandpakket |
| garantie | 18 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Itern naam | Luchtophanging Veer / Luchtbellows |
| Materiaal | Steel+Rubber |
| Vervoer | DHL, UPS, FEDEX, EMS, enz. |
| Gewicht | 5 kg |