| Auto model | Jaguar XJR; XJ8; Super V8; Vaden Plas |
|---|---|
| OEM-producten | C2C27702E C2C2450 |
| Materiaal | Staal+rubber+aluminium |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| Kwaliteit | 100% getest |
| Jaar | 2003-2012 |
|---|---|
| OEM-producten | 3D0616005M |
| Auto model | Phaeton/Bently GT; Flying Spur Sedan 4-deurs |
| Naam | luchtcompressor |
| Garantie | 18 maanden |
| OEM-producten | 37226775479 37226785506 |
|---|---|
| Garantie | 18 maanden |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| Auto model | BMW E60 E61 |
| Naam | de pomp van de luchtopschorting |
| Auto model | BMW E39 E65 E66 E53 |
|---|---|
| Naam | AutopompVoor luchtophanging |
| OEM-producten | 37226787616 37226778773 |
| Materiaal | Staal+rubber+aluminium |
| Garantie | 18 maanden |
| Naam | Autocompressor voor luchtophanging |
|---|---|
| Auto model | Landcruiser Prado 120; Toyota 4runer; Lexus GX460 470 |
| OEM-producten | 48910-60021 48910-60020 |
| Doel | Vervangen, repareren enzovoort |
| MOQ | 1 stuk |
| Auto model | Land Rover Discovery II 1998-2004 |
|---|---|
| Garantie | 18 maanden |
| Vermogen | Brandnieuw. |
| MOQ | 1 stuk |
| Gewicht | 7 kg |
| Merken | TMAIRSUS |
|---|---|
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| Kwaliteit | 100% getest |
| OEM-producten | 4L0698007 4L0698007B/D 4L0698007A |
| Auto model | Audi Q7 |
| Naam | Luchtpomp / compressor voor luchtophanging |
|---|---|
| Auto model | Range Rover |
| Merken | TMAIRSUS |
| garantie | 18 maanden |
| Materiaal | Staal + Rubber + Aluminium |
| Garantie | 18 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Lexus LS460 LS600 2007-2016 |
| OEM-producten | 48914-50031 |
| Materiaal | Staal |
| Brandnaam | TMAIRSUS |
| OEM-producten | 3D0616005M |
|---|---|
| Model | VW Phaeton Bentley Continental |
| Soort goederen | Luchtpomp / compressor voor luchtophanging |
| MOQ | 1 stuks |
| Bruto gewicht | 5 kg |