| Werkspanning | 9 tot en met 16 V |
|---|---|
| Kwaliteit | Testen voordat u het uitstuurt |
| Aflevering | 2-4 dagen |
| OEM's | 4F0616005E 4F0616006A 4F0616005D |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China ((Mainland) |
| Levering Tijd | 1-3 werkdagen na betaling |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China ((Mainland) |
| Garantie | 1 jaar |
| Aflevering | 2-4 dagen |
| Inclusief haak | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Neutrale verpakking/ Onze eigen merkverpakking |
|---|---|
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| Auto-model | Audi A8 (((D3,4E) 2002-2010 |
| Aflevering | 3-7 werkdagen |
| OEM's | 4E0616007A/B /C/D /E 4E0616005F/H/A/G/D |
| OEM's | 4F0616005E 4F0616006A 4F0616005D |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verplaatsing | 200CC |
| Kwaliteit | Testen voordat u het uitstuurt |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China ((Mainland) |
| Aflevering | 2-4 dagen |
|---|---|
| Inclusief haak | - Ja, dat klopt. |
| Werkcyclus | 33%@100 PSI |
| Werkspanning | 9 tot en met 16 V |
| Notities | Array |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Aflevering | 3-7 werkdagen |
| scheepvaart | Door zee/Express enz. |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| Prijsvoorwaarde | EXW |
| OEM's | 4F0616005E 4F0616006A |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Auto model | Audi A6 (4F,C6,S6,A6L,AVA NT) 2004-2011 |
| Voorraad | - Ja, dat klopt. |
| Aflevering | 3-7 werkdagen |
| Vervoer | Door zee/Express enz. |
|---|---|
| Pakket | Neutrale verpakking/ Onze eigen merkverpakking |
| Auto model | Audi A6 (4F,C6,S6,A6L,AVA NT) 2004-2011 |
| Aflevering | 3-7 werkdagen |
| Voorraad | - Ja, dat klopt. |
| Aflevering | 3-7 werkdagen |
|---|---|
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| Vervoer | Door zee/Express enz. |
| Pakket | Neutrale verpakking/ Onze eigen merkverpakking |
| OEM's | 4Z7616007 4Z7616007A |
| Auto model | Audi A6 (4B, C5) Allroad |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Vervoer | Door zee/Express enz. |
| Pakket | Neutrale verpakking/ Onze eigen merkverpakking |
| Aflevering | 3-7 werkdagen |