| Naam van het product | AutoSchokbreker |
|---|---|
| Grondstoffen | Staal+rubber+aluminium |
| Toepassing | Audi A6 C6 4F Avant Quattro |
| OEM-producten | 4F0616039AA 4F0616039R |
| betaling | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
|---|---|
| Naam van het product | Auto schokdemper |
| Positie | Achterlinkerzijde en Recht |
| Doel | Vervangen, repareren enzovoort |
| Auto model | Ford F150 SVT Raptor STX XLT |
| Naam van het product | Schokdemper met spoelveer |
|---|---|
| OEM-producten | 1030607-01-A 1030607-00-C |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| Auto model | tesla models |
| Positie | Front Left en Recht |
| Garantie | 18 maanden |
|---|---|
| Positie | Achterlinkerzijde en Recht |
| Naam van het product | Schokdemper |
| Auto model | Cadillac ATS CTS |
| Grootte | Standaard |
| Naam van het product | Luchtveer schokdemper |
|---|---|
| OEM-producten | 37106862551 37106892855 37106862552 37106864534 |
| Auto model | Rolls-Royce Ghost, Wraith, Dawn. |
| Positie | Voor Links=Recht |
| Doel | Vervangen, repareren enzovoort |
| Garantie | 18 maanden |
|---|---|
| Auto model | JaguarXJ XJ8 XJR |
| Kwaliteit | 100% getest |
| Naam van het product | Schokdemper in luchtophanging |
| Grootte | Standaard |
| Positie | Achter Links of rechts |
|---|---|
| Productnaam | Schokdemper |
| Garantie | 18 maanden |
| Doel | Vervangen, repareren enzovoort |
| Gewicht | 13 kg |
| Materiaal | Staal+rubber+aluminium |
|---|---|
| kwaliteit | 100% getest |
| Grootte | Standaard |
| Gewicht | 12 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Oem | 95B616039 95B616039A |
| Productnaam | LuchtSchokbreker |
| Jaar | 2014- |
| Doel | Vervangen, repareren enzovoort |
|---|---|
| kwaliteit | 100% getest |
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | LuchtSchokbreker |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |