| Kwaliteit | 100% getest |
|---|---|
| Positie | Front Left en Recht |
| Grootte | Standaard |
| Naam van het product | Schokdemper met magnetische ADS |
| Garantie | 18 maanden |
| Materiaal | staal |
|---|---|
| Doel | Vervangen, repareren enzovoort |
| OEM-producten | 37126799911 37126799912 |
| Naam van het product | Schokdemper met EDC |
| Grootte | Standaard |
| OEM-producten | LR024437 LR024444 |
|---|---|
| Auto model | L551 L538 |
| Kwaliteit | 100% getest |
| Naam van het product | Schokdemper met ADS |
| Doel | Vervangen, repareren enzovoort |
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Positie | Achter Links of rechts |
| Garantie | 18 maanden |
| Naam van het product | Schokdemperschroef ADS met magnetische demping |
| OEM-producten | LR024440 LR024447 |
| OEM-producten | EG9Z18124D EG9Z18124J |
|---|---|
| Gewicht | 8 kg |
| Auto model | LINCOLN MKZ 2013- |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Schokdemper met ADS |
| Auto model | De Voorzijde van Mercedes-Benz W220 |
|---|---|
| Bruto gewicht | 12 kg |
| OEM-nummer | 2203202438 2203205113 |
| Installatie | Front Left of recht |
| Productsoort | Schokdemper in luchtophanging |
| Installatie | Eenvoudig |
|---|---|
| MOQ | 1 stuks |
| Toepassing | Auto-ophangingsonderdelen |
| Pakket | Neutrale verpakking of als vereiste |
| Plaatsing op het voertuig | Voor links |
| Materiaal | Steel+Rubber |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 18 maanden |
| Doel | Vervangen, repareren enzovoort |
| OEM-producten | 84230453,22931831 |
| Garantie | 18 maanden |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Steel+Rubber |
| Kwaliteit | 100% getest |
| Garantie | 18 maanden |
|---|---|
| Doel | Vervangen, repareren enzovoort |
| Hoofdmateriaal | Steel+Rubber |
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Schokdemper |