| Draad | Lange draad |
|---|---|
| Bruto gewicht | 6 kg |
| Kenmerken | 600 W |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
|---|---|
| Auto model | Jeep Grand Commander |
| verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Bruto gewicht | 6 kg |
| Type | Radiatorhulpkoelventilator |
| Bruto gewicht | 6 kg |
|---|---|
| Type | Radiatorhulpkoelventilator |
| Draad | Lange draad |
| OE NIET | 55056642AD |
| verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
|---|---|
| Type | Radiatorhulpkoelventilator |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| OE NIET | 68143894AB |
| Kenmerken | 600 W |
| Auto model | Jaguar XF 600W 3.0T |
|---|---|
| Bruto gewicht | 6 kg |
| Kenmerken | 600 W |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| OE NIET | C2D24144 |
| Kenmerken | 600 W |
|---|---|
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Bruto gewicht | 6 kg |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Draad | Lange draad |
| Vlamtype | Koudingsventilator van de radiator, hoofd- en hulpventilator |
|---|---|
| Afmetingen | 68*11*55 |
| OEM's | 17427523259 1711759069 |
| Typ van installatie | Klem |
| Fabrikant Warranty | 12 maanden |
| Productnaam | elektrische koelventilator |
|---|---|
| OEM-producten | A1635000393 A1635000293 |
| Auto model | Mercedes-Benz M klasse 5.5L |
| Resistentie | Met weerstand |
| Kenmerken | 850w |
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| Naam van het product | Auto-elektrische koelventilator |
| Verzending | DHL, FedEx, UPS, EMS, TNT, enz. Of als vereiste |
| OEM-producten | 17113442089 17423442096 |
| Materiaal | Plastic+Steel |
|---|---|
| Jaar | 2017- |
| Kenmerken | 600 W |
| Verzending | DHL, FedEx, UPS, EMS, TNT, enz. Of als vereiste |
| Garantie | Eén jaar |