| Additional Features | Built-in Fuse For Safety |
|---|---|
| Spring Type | Radiator Cooling Fan |
| Gross Weight | 12 Kg |
| Payment Term | TT, PayPal, Trade Assurance, Bank Transfer, Alipay, WeChat Pay, Etc. |
| Car Make | W211 C219 |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
|---|---|
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| OE NIET | A2479060100 |
| Bruto gewicht | 12 kg |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
|---|---|
| OE NIET | A463500029328 |
| Vlamtype | Radiator Koelventilator |
| Auto maken | Benz G463G500 G63G65 4,0t |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| OE NIET | 17428618239 |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| Auto maken | BMW X5 E70 |
| Bruto gewicht | 12 kg |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
|---|---|
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Aanvullende kenmerken | Ingebouwde veiligheidsbeschermer |
| Auto maken | W204 W212 X204 |
| Bruto gewicht | 12 kg |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
|---|---|
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Bruto gewicht | 12 kg |
| Vlamtype | Radiator Koelventilator |
| Auto maken | AUDI B8 |
|---|---|
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Vlamtype | Radiatorhulpkoelventilator |
| Bruto gewicht | 12 kg |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
|---|---|
| OE NIET | 8K0959455G |
| Spanning [V | 1 |
| Vlamtype | Hoofdkoelventilator van de radiator |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Auto model | Volkswagen Multivan T5 T6 |
|---|---|
| Bruto gewicht | 6 kg |
| verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| OE NIET | 7E0121205B |
| Draad | Lange draad |
| Kenmerken | 600 W |
|---|---|
| OE NIET | 7E0121205B |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Bruto gewicht | 6 kg |
| Type | Radiatorkoelventilator |