| MOQ | 1 stuk |
|---|---|
| OEM-producten | 8K0959455F 8K0959455M |
| Naam van het product | Radiator Koelventilator |
| Materiaal | Plastic+Steel |
| Auto model | Audi C7 B8 |
| Aanvullende kenmerken | Ingebouwde veiligheidsbeschermer |
|---|---|
| Auto maken | Mercedes Benz W164 |
| Vlamtype | Hoofdkoelventilator van de radiator |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| Spanning [V | 1 |
| Vlamtype | Hoofdkoelventilator van de radiator |
| verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| Draad | Lange draad |
| Auto model | Jaguar XF 600W 2.0T |
|---|---|
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| Bruto gewicht | 6 kg |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| Type | Radiatorhulpkoelventilator |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
|---|---|
| Geluidsniveau | OB minder dan 50 |
| Delentype | De Assemblage van de motor Koelventilator |
| Vervoer | Luchtoverzees/trein |
| Deelnummer | 8K0959455G 8K0959455K |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Verzending | Luchtoverzees/trein |
| Verstelbare hoogte | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Standaardverpakking of op maat gemaakte verpakkingsopties beschikbaar |
| Bruto gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| Auto maken | F18 2010-2016 |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
|---|---|
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
| Aanvullende kenmerken | Ingebouwde veiligheidsbeschermer |
| OE NIET | 17428618241 |
| Packing | Neutral Packing Or As Customer's Request |
|---|---|
| Car Make | W451 Old Type |
| Voltage [V | 1 |
| Gross Weight | 12 Kg |
| Shipping | Air/ Sea/train, DHL FedEx EMS UPS Etc |