| Materiaal | Plastic+Steel |
|---|---|
| Bruto gewicht | 5 kg |
| Kenmerken | 600 W |
| OEM-producten | C2D24142 C2D21511 C2D42525 C2D52869 |
| Verzending | DHL, FedEx, UPS, EMS, TNT, enz. Of als vereiste |
| Spanning [V | 1 |
|---|---|
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| OE NIET | A4635000293 |
| Aanvullende kenmerken | Ingebouwde veiligheidsbeschermer |
| Auto maken | G463 G500 G63 |
| OE NIET | 7L0959455G |
|---|---|
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Bruto gewicht | 12 kg |
| Vlamtype | Hoofdkoelventilator van de radiator |
| Type | Radiatorhulpkoelventilator |
|---|---|
| Kenmerken | 600 W |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Draad | Lange draad |
| Bruto gewicht | 6 kg |
| Packing | Neutral Packing Or As Customer's Request |
|---|---|
| Additional Features | Built-in Fuse For Safety |
| Spring Type | Radiator Cooling Fan |
| Shipping | Air/ Sea/train, DHL FedEx EMS UPS Etc |
| Gross Weight | 12 Kg |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
|---|---|
| Aanvullende kenmerken | Ingebouwde veiligheidsbeschermer |
| Vlamtype | Radiator Koelventilator |
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| Auto maken | BMW E38 |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
|---|---|
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| Spanning [V | 1 |
| Vlamtype | Radiatorhulpkoelventilator |
| Aanvullende kenmerken | Ingebouwde veiligheidsbeschermer |
| Kwaliteit | 100% getest voor verzending |
|---|---|
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Vlamtype | Hoofdkoelventilator van de radiator |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| Auto maken | Audi-Volkswagen-Old Touareg |
| Draad | Lange draad |
|---|---|
| Verpakking | Neutrale verpakking of als verzoek van de klant |
| scheepvaart | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |
| Betalingsduur | TT, PayPal, Trade Assurance, Bankoverdracht, Alipay, WeChat Pay, enz. |
| Auto model | Jeep Wrangler JK 2007 |
| Afmetingen | 53*9*44 |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| OEM's | 64546921383 64548380774 64548369070 |
| Auto-model | BMW hulpventilatorassemblage (E38 E52) |
| Vervoer | Lucht / Zee / Trein, DHL FedEx EMS UPS Etc. |